ČeskyEnglishSlovensky
Coffeebreak - Dobrá voda - Lavazza blue
 

Lavazza Blue

LAVAZZA  BLUE - Dokonalá káva v modernom štýle.

Základ úspechu systému LAVAZZA  BLUE bol položený v roku 1989, kedy spol. LUIGI LAVAZZA S.p.A predvádza svoj prvý stroj Espreso Point. Jeho jednotlivé servírovacie kapsle - perfektné na prípravu kávy - priniesli celému svetu vyššiu kvalitu espressa. Jeho ostrý dizajn Pininfarina a kompaktná veľkosť, ktorá sa prispôsobí akémukoľvek priestoru, spečatil jeho medzinárodný úspech.

Neskôr, v roku 2004, spoločnosť LUIGI LAVAZZA S.p.A uvádza nový, úplne unikátny rad BLUE - Best Lavazza Ultimate Espreso. Elegantný dizajn Pininfarina, moderná technológia, výnimočná kvalita a ľahká príprava. To bol kľúč k úspechu LAVAZZA  BLUE.
Aj preto si systém LAVAZZA  BLUE našiel svoje uplatnenie v malých kaviarňach, baroch, kanceláriách, domácnostiach, rovnako ako na letiskách, na staniciach, v metre, atď.

LAVAZZA BLUE znamená ľahkú a bezproblémovú prípravu skutočného espressa LAVAZZA zo špeciálnych kapslí, ktoré zaručujú maximálnu arómu a čerstvosť kávy LAVAZZA. Vďaka patentovanému spôsobu prípravy aj tých najlepších zmesí kávy LAVAZZA vždy dosiahnete špičkový výsledok - plnú kávu s hustou, bohatou penou a silnou arómou.

Espresso LAVAZZA BLUE je pripravené Vám odhaliť svet chutí. Objavte všetky výhody LAVAZZA BLUE.